top of page

Group

Public·95 members
Julian Noses
Julian Noses

Polska Strona Z Torrentami Bez Logowanial ##HOT##


Niezawodność to absolutna konieczność, ponieważ strony z torrentami są często zamykane przez rząd na podstawie roszczeń o prawa autorskie. Rok założenia strony z torrentami wskazuje czy jest ona wystarczająco rzetelna, by przetrwać jakiś czas bez zamknięcia przez odpowiednie służby. Wiarygodne witryny z torrentami często korzystają ze stron proxy/duplikatów (mirror), których można używać w wypadku, gdy główna strona zostanie zablokowana.
Polska Strona Z Torrentami Bez Logowanial


Download Zip: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fvittuv.com%2F2u3soy&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw33lJxxaR5WBaG52hE9U1D7Prędkości pobierania określają jak szybko można ściągnąć treść na urządzenie. Testowałam je pobierając ten sam plik na wszystkich stronach z torrentami, łącząc się przez norweski serwer ExpressVPN (gdzie znajduje się większość stron z torrentami).


Wielkość biblioteki oraz różnorodność to istotne wskaźniki, ponieważ pokazują jak łatwo zdobyć poszukiwaną treść. Dobrej jakości strona z torrentami powinna mieć dużo torrentów popularnych treści oraz każdy torrent powinien mieć przyzwoitą ilość seederów (użytkowników przesyłających plik). Torrenty z wieloma seederami zwykle pobierają się znacznie szybciej.


The Pirate Bay (TPB) to najstarsza i najszerzej znana strona z torrentami w Internecie. Przez blisko dwie dekady, serwis wielokrotnie unikał blokad i ograniczeń dostępu ze strony organizacji rządowych wielu krajów, co jest chyba najlepszym dowodem jego niezawodności.


Serwis EZTV zasłynął jako najlepsza strona z torrentami do pobierania seriali, oferując ogromny katalog tytułów, przejrzysty i wolny od reklam interfejs oraz szeroki wybór standardów rozdzielczości obrazu.


Ani ja, ani mój zespół nie pochwalamy nielegalnego torrentowania, ale warto wiedzieć jak bezpiecznie torrentować. Upewnij się czy torrenty które pobierasz nie są chronione prawem autorskim, i czy używany VPN chroni twoje dane osobowe i tożsamość przed hakerami i trackerami web na stronach z torrentami.


Wiele rządów nakazuje dostawcom usług internetowych blokowanie stron z torrentami. Wyszukiwarki, takie jak Google, często ukrywają odnośniki do stron z torrentami albo przenoszą je z kilku pierwszych stron z wynikami. Rozszerzenie do Chrome AdBlock też filtruje strony z torrentami z wyników wyszukiwania. W poważniejszych przypadkach zobaczysz ostrzeżenie od organów ścigania informujące o tym, że strona której szukasz została zamknięta. Przykładowo stronę Kickass Torrents zamknięto w 2016 roku, a jej założyciel został aresztowany. Domeny zostały z kolei przejęte przez Departamenty Bezpieczeństwa Krajowego i Skarbu Stanów Zjednoczonych.


1337x to dobrze znana strona z torrentami z ponad 53 milionami odwiedzających miesięcznie i ogromną biblioteką wysokiej jakości torrentów. Większość plików, które tu znajdziemy, to filmy, seriale i muzyka, ale jest tu też trochę gier. Strona istnieje od dłuższego czasu i posiada bardzo aktywną społeczność, a ich torrenty są aktualizowane co kilka godzin.


Demonoid to jedna z pierwszych stron z torrentami, która nadal jest aktywna. Kiedyś strona była pod mocnym naciskiem politycznym, którego celem było jej zamknięcie, ale od tego czasu społeczność użytkowników wzrosła do 10 milionów, a w bibliotece znajduje się milion plików torrent. Znajdziesz tam mnóstwo różnych treści, w tym filmy, seriale, muzykę i wiele innych. Największą popularnością na stronie cieszą się właśnie filmy i seriale.


Blokada reklam CyberGhost sprawia, że ta sieć doskonale sprawdzi się do przeglądania stron z torrentami. Kiedy włączyłam adblockera, liczba wyskakujących reklam na takich stronach, jak YTS, RARBG i 1337x znacznie się zmniejszyła, udało się też zablokować kilka banerów reklamowych. To idealne narzędzie do zwiększenia prywatności, ponieważ firmy nie będą mgły wyświetlać ci targetowanych reklam w oparciu o twoją aktywność w przeglądarce.


Zalecam, by zawsze korzystać z sieci VPN, nawet jeśli znajdujesz się w Polsce i nawet jeśli nie jest to w 100% konieczne. Żadna strona z torrentami nie jest całkowicie bezpieczna, solidna sieć VPN chroni nas za pomocą szyfrowania klasy wojskowej, automatycznego kill switcha i narzędzi do ochrony przed wyciekami DNS. Te funkcje zapewniają prywatność, nawet jeśli połączenie z siecią VPN zostanie zerwane. Sieć VPN ze zweryfikowaną polityką braku logów nie zapisuje też naszej aktywności, co oznacza, że nasze dane na stronach z torrentami pozostaną ukryte przed hackerami i śledzącymi skryptami.


Niektóre strony z torrentami są zablokowane w Polsce ze względu na regulacje rządowe. Większość tego typu stron posiada w bibliotekach materiały objęte prawem autorskim, dlatego często zdarza się, że instytucje rządowe i dostawcy Internetu je blokują. Na niektórych stronach znajdziesz nawet informację, że dana platforma została zamknięta przez agencje bezpieczeństwa, tak było na przykład wtedy, gdy rząd amerykański zamknął platformę KickAssTorrents.


The Pirate Bay to największa strona z torrentami na świecie i z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych. Została już zablokowana w co najmniej 28 krajach, ale wyszła także zwycięsko z rywalizacji z najpotężniejszymi rządami. Istnieje już od 15 lat, można zatem uznać ją za wiarygodną. Pozwala na pobieranie filmów, seriali, książek, aplikacji, gier i muzyki. Z naszych obserwacji wynika, że większość dostępnych plików to filmy i programy telewizyjne.


Pobieranie z torrentów od zawsze wzbudzało kontrowersje. To doskonały sposób na rozpowszechnianie plików objętych prawami autorskimi na ogromną skalę. Właśnie dlatego darmowe strony do pobierania bardzo często są blokowane lub zamykane. Jeśli ktoś regularnie korzysta z witryn tego typu, z pewnością wiele razy natknął się na sytuację, kiedy strona do ściągania za darmo z torrentami nie działała, a później wracała z nieco zmienioną domeną. Taka sytuacja miała miejsce z popularnym serwisem o jednoznacznej nazwie Piratebay.


Na wszystkie te problemy idealnym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z usług VPN. Uruchamiając usługę maskująca IP, sprawiamy że dla wszystkich innych jesteśmy widoczni, jako serwer, przez który przekierowujemy nasze połączenie. W ten sposób strona do pobierania za darmo jest całkowicie bezpieczna. Nie musimy się martwić tym, że ktoś wyśledzi nasz adres IP lub włamie się na komputer. Korzystając z wysokiej jakości usługi VPN, można być pewnym, że strony z torrentami będą działać szybko oraz nie sprowadzą na nas żadnego nieszczęścia.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • delfin jr armcin
  delfin jr armcin
 • Janet Gee
  Janet Gee
 • Aiden Williams
  Aiden Williams
 • Eliana Russell
  Eliana Russell
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page