top of page

Group

Public·100 members
Sebastian Kelly
Sebastian Kelly

Skachat Blocklauncher Mody


Minecraft na PC żyje dzięki modom, ale modyfikacje możemy wgrywać nie tylko na komputerach, ale także w wersji na urządzenia mobilne. Zobaczcie, jak instalować mody, skiny, skrypty oraz tekstury do Minecrafta Pocket Edition - za pomocą Add-ons lub ręcznie!
skachat blocklauncher modyMody do Minecrafta sprawiają, że gra jest jeszcze lepsza oraz zabawniejsza. Co prawda na Androida nie znajdziemy tak rozbudowanych modyfikacji, jak na komputerze, ale wciąż możemy zainstalować kilka przydatnych rzeczy, takich jak chociażby dobrze znany mod TooManyItems, który umożliwia dodawanie przedmiotów do ekwipunku. Co więcej, Mojang wprowadził do gry oficjalne wsparcie dla modów poprzez Add-ons, więc teraz będzie pojawiać się coraz więcej interesujących modyfikacji.


Oprócz tego możemy upiększyć grę za pomocą paczek tekstur lub shaderów, a także pobrać ciekawego skina dla naszej postaci. Obecnie istnieją dwie metody na pobieranie i instalowanie modów do Minecrafta Pocket Edition -możemy skorzystać z nowej funkcji Add-ons lub możemy ściągać modyfikacje klasycznie, czyli za pomocą aplikacji do wyszukiwania modów i BlockLaunchera (ten jednak wymaga starszej wersji Minecrafta). Pokażemy oba te sposoby.


Addony to te mody, które na stronach są oznaczone jako "Add-on". Na oficjalnej stronie występują w formie plików z rozszerzeniami .mcworld lub .mcpack, natomiast z innych storn najczęściej pobierzemy je (przynajmniej obecnie) w formie archiwów .ZIP lub .RAR. W zależności od rozszerzenia sposób instalacji jest inny.


Przejdź do folderu, do którego ściągnałeś modyfikację do Minecrafta. Znajdziesz tu plik ZIP z modem - załóżmy, że ściągnęliśmy moda Pikachu Pig Addon. Będzie to zatem plik pikachuAddon.zip - po rozpakowaniu jego zawartości otrzymasz folder o nazwie "pikachuAddon".


Teraz musisz wkleić rozpakowany folder w odpowiednie miejsce w katalogu z Minecraftem. To, do jakiego folderu należy wkleić modyfikacje zależy w całości od moda. W 99% przypadków instrukcję znajdziesz na stronie, z której pobierałeś moda. Zazwyczaj trzeba przekopiować moda do folderu "resource_packs" albo do "behaviour_packs".


Jeśli oficjalna baza modów Minecrafta wam nie odpowiada lub nie znaleźliście tego, czego szukaliście, to możecie najpopularniejsze mody zainstalować za pomocą programu BlockLauncher. To nieoficjalnych launcher do Minecrafta, który umożliwia podpięcie modyfikacji.


Na ekranie wyskoczy okienko BlockLaunchera. Na liście znajdziemy odnośniki do aktywacji poszczególnych modów lub skryptów. Część pobranych modyfikacji jest zaklasyfikowana jako mody, inne z kolei są skryptami. W moim wypadku skórka Robocopa została nałożona automatycznie na moją postać, natomiast mod TooManyItems znajdował się w dziale ze skryptami.


Gdy dotkniemy w wybranego moda, to na ekranie wyskoczy okienko z opcjami danej pozycji. Możemy tu uzyskać informacje o modyfikacji, usunąć ją, a także włączyć. W naszym wypadku dotykamy ostatniej opcji "Włącz" i powtarzamy ten proces dla każdego moda, którego chcemy załadować. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Carter Wilson
  Carter Wilson
 • Hermiane Cielle
  Hermiane Cielle
 • Emma Hendry
  Emma Hendry
 • Jack
  Jack
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page